Teslimatlar Ücretli mi?
Siparişleriniz Kargo Şirketleri aracılığı ile gönderim yapılır ve gönderimler tüm Türkiye’ye 1500 TL ve üzeri için Ücretsizdir.


Fatura ve Teslimat Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

Çok kolay… ‘Hesabım’ menüsü altındaki ‘Üyelik Bilgileri’ alanında veya alışverişinizi tamamlarken ‘’Teslimat ve Fatura’’ sekmesinde gerekli değişikliği yapabilirsiniz.
 
Önceden tanımladığınız adresleri, siparişiniz esnasında fatura veya teslimat adresi olarak seçebilirsiniz


Siparişlerimi Nasıl Görüntülerim?
Sipariş bilgilerinizi ‘Hesabım’ menüsü altındaki ‘Siparişlerim’ bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Siparişinizi, eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz.
 
Satın aldığınız ürün/ürünlerde teslimat sırasında herhangi bir hasar tespit ederseniz 0212 324 18 90’i arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin adınıza iade ve değişim işlemlerini başlatacaktır.
 
İstanbul dışı gönderilerde, anlaşmalı kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda ‘Hasar Tespit Tutanağı’ hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamalara dikkat ediniz. Örneğin, “Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.” gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanmasına ve değişim esnasında soruna neden olabilir.
 Tam ve doğru ifadelerle tutanak yazılması için görevliyi uyarınız.
 Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan da emin olunuz.
 
1. kat ve daha yukarı katlara ürünlerin taşınmasının kargo firmasının sorumluluğuna girmediğini unutmayınız.

İade&değişim işlemini nasıl yapabilirim?

Notyazkirtasiyeb2b.com olarak varlık nedenimiz, müşterilerimizi en yüksek seviyede memnun etmeyi başarabilmektir. Bu nedenle iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri, 30 gün içinde web sitemiz üzerinden kolayca talep oluşturarak iade edebilirsiniz.
Öncelikle iade edilecek ürün/ürünleri adetleriyle birlikte Notyazkirtasiyeb2b.com adresindeki “Siparişlerim” sekmesinde işaretleyiniz.
İade nedeninizi belirtiniz.
Web sitesi üzerinden aldığınız İade/Değişim Kodu ile birlikte ürün/ürünleri, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber mutlaka anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak Notyazkirtasiyeb2b.com Depo adresine gönderiniz. Bize 0212 324 18 90’dan ulaşabilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.
Ürün teslimi sırasında varsa hasar tespit tutanağını ya da ayıplı/kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünlere ait yetkili teknik servise ait onaylı raporu göndermeniz işlemlerinizin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır.
Vergi mükellefi olan müşterilerimiz ise kanunen iade belgesi düzenlemek ve bu belgeyi web sitemizde yüklemek durumundadır. Bu belgeyi web sitesine yükleyemiyor ise, iade ürün ile düzenliği faturayı göndermelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR